CentrumWygody.pl

CentrumWygody.pl (poprzednio Doman.com.pl) jest bogatą w treść witryną sprzedażową, połączoną ze sklepem internetowym. Projekt jest oparty o cms Drupal (z dodatkiem Ubercart), później zmigrowany od podstaw na Magento.

Centrum Wygody - Doman - Beam

Dzięki dużej ilości zdjęć oraz filmów, serwis “nie nudzi się”. Każdy kogo zainteresuje odkurzacz centralny Beam, znajdzie tu potrzebne informacje. Dużym wyzwaniem była architektura informacji - zastosowano podział na część “zwykłą” i “sklepową“. Każda z nich jest wyposażona w osobny sidebar.

Dodatkowo górny pasek posiada mega-menu (specjalny rodzaj menu rozwijanego), które pomaga ukryć kolejne podstrony w przyjazny sposób.

W części sklepowej znajduje się prosta aplikacja, która po przesunięciu dwóch suwaków doradzi w doborze jednostki centralnej odpowiedniej do domu klienta. Bardzo duży nacisk położono na maksymalne uproszczenie zakupów. Ich ścieżka obejmuje jedynie najpotrzebniejsze czynności, co wpływa pozytywnie na współczynnik konwersji.

Prace dla klienta we Wrocławiu miały charakter kompleksowy i obejmowały również zadania marketingowe, copywriting i promocję serwisu.